tel. 22 750 49 62 biuro.handlowy@promarkserwis.net.pl LOGOWANIE DO ZDALNEGO SERWISU
 


Znakowanie ink jet

Znakowanie ink jet
 

Znakowanie laserowe

Znakowanie laserowe
 


Znakownaie termotransferowe

Znakowanie termotransferowe
 

Znakowanie opakowań zbiorczych

Znakowanie opakowań zbiorczych
 


Etykietowanie

Etykietowanie
 

Etykietowanie

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marki LINX w Polsce

Kontakt - dowiedz się więcej
tel. 22 750 49 62
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną od Spółki Promark Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, na wskazany w Formularzu adres e-mail, informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Promark Serwis Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.) oraz na przekazywanie treści handlowych przez Promark Serwis Sp. z o.o. na podany numer telefonu w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U z 2014 r. poz. 243 ze zm.)


Kontakt
Kontakt

Promark Serwis sp. z o.o.
ul. Wysowska 12
02-928 Warszawa

Dział handlowy

(urządzenia)
tel. 22 750 49 62
biuro.handlowy@promarkserwis.net.pl

Zamówienia

(materiały eksploatacyjne, części)
tel. 22 750 49 50, faks 22 750 49 70
materialy@promarkserwis.net.pl

Serwis

(przeglądy, naprawy)
tel. 22 750 49 10
serwis@promarkserwis.net.pl

Siedziba firmy

Znakowanie i etykietowanie przemysłowe

Promark Serwis sp. z o.o.

to bezpośrednia kontynuacja działalności, którą spółka Promark prowadziła do tej pory. Nadal jest ona związana z produktami Linx oraz urządzeniami etykietującymi własnej produkcji, umożliwiającymi sprawne znakowanie i etykietowanie towarów w każdej firmie.

Naszą specjalnością jest dostarczanie oraz serwis sprzętu, takiego jak np. drukarki przemysłowe ink jet, lasery przemysłowe, urządzenia do znakowania kartonów, drukarki termotransferowe, etykieciarki, czy automaty drukująco-etykietujące, służącego do znakowania i etykietowania produktów i opakowań. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia wyróżniają się łatwością obsługi, funkcjonalnością oraz zaawansowaniem technologicznym. Nasi Klienci zyskują niezawodne urządzenia, skrojone na miarę ich potrzeb.

W ramach działalności Promark Serwis zapewniamy także wszelkiego typu akcesoria, części zamienne i materiały eksploatacyjne takie jak tusze, rozpuszczalniki, czy folie termotransferowe. Posiadamy znakomite zaplecze logistyczne oraz serwisowe.

Dzięki rozwiązaniom takim, jak choćby Pay per Print, czy Zdalny Serwis Prewencyjny, jesteśmy w stanie przejąć największą w branży odpowiedzialność za cały proces znakowania. Zapewniamy naszym Klientom nie tylko podjęcie działań, ale także ich precyzyjnie określone i dające się zmierzyć efekty.

Zapraszamy do współpracy.


znajdź nas: Promarkserwis on Facebbok Promarkserwis on LinkedIn Promarkserwis on YouTube